Jau galite balsuoti už įsimintiniausias metų žmogaus teisių iniciatyvas

Nuo kovo 1 d. prasideda balsavimas, kurio metu Lietuvos gyventojai išrinks iniciatyvas, labiausiai nusipelniusias gauti Nacionalinius lygybės ir įvairovės apdovanojimus.

Žmonės ir jų projektai už 2017 metų nuopelnus bus apdovanoti 8 kategorijose, t.y. lyčių lygybės, įveiktos kliūties, LGBT* lygiateisiškumo, atviros visuomenės, amžiaus, tautų dialogo, religijų ir įsitikinimų įvairovės, metų proveržio srityse.

Pasak lygių galimybių kontrolierės Agnetos Skardžiuvienės, tradicija tapę ir jau penktą kartą organizuojami apdovanojimai kiekvieną kartą vis iš naujo padeda pamatyti,  kokia įvairi ir atkakli iš tiesų yra mūsų Lietuva. „Svarbu valstybiniu mastu ne tik įvertinti, bet ir „išryškinti“ aktyvių žmonių darbą. Jų indėlis į lygybės ir įvairovės idėjų sklaidą akivaizdžiai stiprina mūsų šalies darną, tvirtina jos demokratijos pagrindus“, – sako ji.

Apdovanojimus organizuoja nevyriausybines organizacijas jungiantis Nacionalinės lygybės ir įvairovės forumas bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.

Už nominantus balsuoti galite čia

Tekstas parengtas pagal lygybe.lt