Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Ką gali neformalusis suaugusiųjų švietimas”

Kviečiame dalyvauti renginyje skirtame neformaliąjąm suaugusiųjų švietimui. Konferencija vyks š.m. lapkričio 14 d. 13 val.  Vilniuje Comfort viešbutyje.

Neformalusis suaugusiųjų švietimas grindžiamas visą gyvenimą trunkančio mokymosi koncepcija, kuri apima profesinį ar/ir asmeninį tobulėjimą bei savimotyvaciją. Tai daugiau nei 40 metų gyvuojantis pasaulinis judėjimas, atskleidęs, jog virš 70% mokymosi laiko ir turinio mes pasirenkame asmeniškai ir grindžiame asmenine motyvacija.

Plečiantis visą gyvenimą trunkančio mokymosi stilių bei priemonių ratui, neformalusis švietimas tampa nebesiejamas su konkrečia vieta ir laiku; taigi, jis turėtų tapti prieinamu ir ribojimus patiriantiems žmonėms, pvz., esantiems negalios situacijoje.

Konferencijos tikslas – geriausios visų švietimo sektorių bendradarbiavimo rezultatų pristatymas, atskleidžiant žmonių su negalia įtraukimo į šį procesą galimybes Šiaurės bei Baltijos šalyse.

Lietuvos neįgaliųjų forumas prisijungia prie savo partnerio – Suaugusiųjų švietimo asociacijos – organizuojamos 2016 m. Suaugusiųjųšvietimo savaitės ir kviečia visus, dalyvaujančius ar besidominčius neformaliojo švietimo galimybėmis, dalyvauti konferencijoje ir pasidalyti savo patirtimi ar/ir siūlymais.

Renginys bus verčiamas į lietuvių/anglų kalbas

Kviečiame registruotis užpildant registracijos formą:  https://goo.gl/forms/zFQZLTS7qQDBK4j63

Renginio programa