Kvietimas į spaudos konferenciją 2009-10-26

        Lietuvos neįgaliųjų forumas kviečia į spaudos konferenciją:

          Kodėl nacionalinis susitarimas deklaruoja solidarumą, bet realizuoja diskriminavimą?

             Data:        2009 m. spalio 27 d. 9.30

             Vieta:       BNS konferencijų salėje, UAB „BNS” Jogailos g. 9/1, Vilnius

            Dalyviai: Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ vadovė Dana Migaliova, Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Zigmantas Jančauskis, Lietuvos kurčiųjų draugijos pirmininkė Roma Klečkovskaja, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos pirmininkas Osvaldas Petrauskas, Lietuvos socialinių įmonių asociacijos prezidentas Leonas Kirkilovskis

   Mes, neįgaliųjų organizacijos, pasirašydamos Nacionalinį Susitarimą siekiame realizuoti deklaruojamus dialogo, solidarumo ir socialinio teisingumo principus. Mes suprantame, jog pasirašydami prisiimtume atsakomybę ne tik už neįgaliųjų, bet ir pensininkų, motinų, vaikų ateitį.

   Susipažinę su spalio 21 d. Nacionalinio susitarimo, bei Socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo bei socialinio draudimo įmokų tarifo didinimo laikinuoju įstatymo redakcijomis, mes, Lietuvos neįgalieji, informuojame, jog nepritariame diskriminacijos didinimui  bei pasitraukiame iš susitarimą pasirašančių socialinių partnerių sąrašo,  nes nacionalinis susitarimas pasirašomas neišsprendus  eilės problemų ir klausimų.

            Spaudos konferencijos metu pateiksime savo įžvalgas.

           Daugiau informacijos galite gauti:

           Henrika Varnienė,
           Administracijos direktorė
          +370 674 72512

          Lietuvos neįgaliųjų forumo informacija