Dalyvumo nustatymo ir asmeninės pagalbos įgyvendinimo apžvalga

Kviečiame dalyvauti renginyje, kuriame apžvelgsime dalyvumo nustatymo ir asmeninės pagalbos užtikrinimo įgyvendinimą Lietuvoje.
 
Reaguodami į negalios bendruomenėje kylančias diskusijas dėl dalyvumo nustatymo pokyčių ir riboto asmeninio asistento paslaugos prieinamumo bei kokybės, Lietuvos negalios organizacijų forumas kviečia aptarti šiuos du klausimus drauge su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei kitų valstybės ir savivaldybių institucijų atstovais.
 
Renginio data ir laikas: birželio 18 d., 13:00-16:00.
Adresas: Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra, Švitrigailos g. 11 E, Vilnius, arba nuotoliniu būdu – ZOOM platformoje.
 
Renginio programa:
13:00-14:30 Dalyvumo nustatymas: kokios gerosios patirtys ir iššūkiai paaiškėjo per pirmąjį įgyvendinimo pusmetį?
14:30-14:45 Kavos pertrauka
14:45-16:00 Asmeninio asistento pagalba: kaip užtikrinti būtinos asmeninės pagalbos teikimą visose savivaldybėse?
 
Renginys skirtas paskatinti dialogą tarp negalios organizacijų ir nacionalinių bei savivaldybių institucijų.
Renginio tikslas – įvertinti naujos dalyvumo nustatymo tvarkos ir asmeninės pagalbos teikimo veikimą, identifikuoti pagrindinius iššūkius bei rasti galimus sprendimus.
 
Visus norinčius dalyvauti renginyje, kviečiame registruotis!
 
Iki pasimatymo birželio 18 dieną!
 
 

*Veikla įgyvendinama ir iš dalies finansuojama Asmenų su negalia teisėms ir interesams atstovaujančių asociacijų veiklos rėmimo projekto „LNF efektyvi advokacija, atstovaujant žmonių su negalia teises ir interesus“ lėšomis. Projektui valstybės biudžeto lėšų skyrė konkursą organizuojanti įstaiga Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *