Išrinkta nauja LNF Taryba ir Prezidentė

Naujienos 2009-02-05

Š. m. vasario 4 dieną įvyko neeilinis visuotinis asociacijos „Lietuvos neįgaliųjų forumas“ narių susirinkimas. Susirinkimo metu buvo išrinkta nauja LNF Taryba bei Prezidentė.

Naująja LNF Prezidente tapo Rasa Kavaliauskaitė, kuri pakeis laikinai Prezidentės pareigas ėjusią Dovilę Juodkaitę.

Į LNF Tarybą išrinkti Janina Butkuvienė (Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“), Zigmantas Jančauskis (Lietuvos invalidų draugija), Ugnė Šakūnienė (Lietuvos nefrologinių ligonių asociacija „Gyvastis“), Linas Vinickas (Lietuvos kurčiųjų draugija), Dovilė Juodkaitė (viešoji įstaiga „Globali iniciatyva psichiatrijoje“), Edmundas Buklys (Lietuvos žmonių su stuburo pažeidimais asociacija), Marcijonas Urmonas (Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacija), Osvaldas Petrauskas (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga).  Revizorės pareigas toliau eis Nijolė Milkevičienė (Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacija).

LNF narių susirinkimo metu buvo patvirtinti nauji asociacijos įstatai bei 2009 metų veiklos kryptys. Šiais metais Lietuvos neįgaliųjų forumas ir toliau daug dėmesio skirs tarptautinių teisės aktų ir ES Direktyvų, Reglamentų harmonizavimui, derinimui su LR teisine baze bei jų įgyvendinimo priežiūrai. Asociacija aktyviai teiks pasiūlymus dėl LR įstatyminės bazės papildymo bei esamų įstatymų priežiūros, atstovaus neįgaliųjų organizacijas, bendradarbiaus su apskritimis, savivaldybėmis ir kitomis organizacijomis, dirbs su politikais bei sieks sustiprinti LNF pozicijas.