informacijos vizualas

Laikinai sustabdyta Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacijos narystė Lietuvos negalios organizacijų forume

Gruodžio 15 d. LNF Taryboje buvo svarstomas klausimas dėl Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacijos narystės klausimo, kai viešoje erdvėje pasirodė informacija apie atskleistą korupcinę schemą valstybės institucijose, atsakingose už teritorijų planavimą ir statybų valstybinę priežiūrą. Paskelbta Specialiųjų tyrimų tarnybos informacija mini, kad intensyvūs ikiteisminio tyrimo veiksmai buvo/yra atliekami ir Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacijoje, kuri yra LNF narys.

Išklausiusi Asociacijos vadovės pateiktus argumentus, LNF Taryba, suprasdama nekaltumo prezumpcijos principo svarbą, tačiau įvertinusi visas išvardytas faktines detales, vadovaudamasi LNF Įstatų 4.11.2 papunkčiu nutarė sustabdyti Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacijos narystę Lietuvos negalios organizacijos forume iki bus baigtas ikiteisminis tyrimas dėl korupcinių veiksmų valstybės institucijose, atsakingose už teritorijų planavimą ir statybų valstybinę priežiūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *