Stop kadras iš Info TV laidos "Info diena"

Lietuva per ateinančius dvejus metus privalo pritaikyti visas viešojo sektoriaus įstaigų interneto svetaines

Pritaikyti viešojo sektoriaus interneto svetaines ir mobiliąsias programėles ES šalis nares įpareigoja 2016 metais priimta viešojo sektoriaus interneto svetainių ir mobiliųjų programėlių direktyva.

Reaguodami į tai surengėme žurnalistų pusryčius, kuriuose žiniasklaidos atstovams pristatėme direktyvos įpareigojimus, žmonių su negalia poreikius skaitmeninėje erdvėje ir bendradarbiavimo su Susisiekimo ministerija patirtį.

Šiuo metu drauge su partneriais iš Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos rengiame interneto svetainių pritaikymo gaires. Komunikacijos specialistai ir viešosios informacijos rengėjai jose ras viską ko reikia, kad jų prižiūrimos svetainės būtų prieinamos visiems vartotojams.

Interneto pritaikymo gairės rengiamos pagal projektą „Pokytis versle, viešajame sektoriuje, visuomenėje – nauji standartai diskriminacijos mažinimui“.

Straipsnius ir reportažus apie interneto pritaikymą rasite čia:

Taip pat reportažas LRT Radijo laidoje  „Lietuvos diena”

Veikla remiama  projekto „Pokytis versle, viešajame sektoriuje, visuomenėje – nauji standartai diskriminacijos mažinimui“ lėšomis.

DM-projekto-logotipas