LNF ekspertai kviečia į mokymus apie įtraukųjį ugdymą

Naujienos 2023-10-30

LNF Švietimo komitetas lapkričio-gruodžio mėnesiais rengia nuotolinius mokymus šalies savivaldybių Švietimo skyrių darbuotojams, pedagogams, pagalbos specialistams ir kitiems švietimo srities darbuotojams. Pranešėjai – įvairių negalios organizacijų atstovai, aktyviai dirbantys įtraukaus ugdymo srityje.

Įtraukusis ugdymas – tai kokybiškas ugdymas kiekvienam vaikui, pagal jo individualius poreikius ir gebėjimus, kad mokymosi sėkmę ir pažinimo džiaugsmą galėtų patirti kiekvienas, nepaisant socialinių, kultūrinių, religinių įsitikinimų ar turimos negalios.

Nuotolinių mokymų metu bus pristatytos prieinamumo didinimo priemonės, geriausiai atliepiančios vaikų, turinčių negalią ar kitokių iššūkių, poreikius; aptartos kliūtys ir sunkumai, organizuojant veiklas; supažindinta su naudinga informacija apie regos, klausos ir psichosocialinę negalią bei autizmo spektre esančius vaikus; pasidalinta patarimais, kaip mokyklos ar kitos švietimo įstaigos aplinką padaryti prieinamą visiems.

Lektoriai:

Vilmantas Balčikonis. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga, LASS

Kęstutis Vaišnora. Lietuvos kurčiųjų draugija, LKD  

Vaida Maziukienė. Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus,  bendrija „Pagava”

Kristina Košel-Patil. Lietaus vaikai“ – Lietuvos autizmo asociacija

Ramunė Lebedytė Undzėnienė. Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“

Ugnė Šakūnienė. Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, LŽNS

Lina Garbenčiūtė. Lietuvos negalios organizacijų forumas, LNF

 

Registracijos uždarytos, pasiekus dalyvių skaičiaus limitą. Mokymai bus kartojami 2024 metais.

2023 m. lapkričio 10 d. 10:00-14:00 val.

2023 m. lapkričio 24 d. 10:00-14:00 val.

2023 m. gruodžio 8 d. 10:00-14:00 val.

Nuoroda į renginį bus atsiųsta jo išvakarėse tik prisiregistravusiems dalyviams. Pažymėjimai mokymų dalyviams išduodami nebus.

Lietuvos negalios organizacijų forumas (LNF) jungia 16 įvairioms negalioms atstovaujančių ir nacionaliniu mastu veikiančių organizacijų. Kartu mes siekiame, kad žmonės su negalia turėtų lygias galimybes dalyvauti visose socialinio gyvenimo srityse. Tokią įtrauktį garantuoja kokybiškos ir tikslingos pagalbos paslaugos bendruomenėje, suteikiančios galimybę savarankiškai rinktis gyvenamąją ir darbo vietas, švietimo įstaigą, laisvalaikio bei visuomeninio gyvenimo formas ir būdus.

Mokymai finansuojami Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektų finansavimo 2023 metais konkurso lėšomis.

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *