balsadėžė ir biuletenis

LNF prisideda prie mokymų rinkimų organizatoriams

Lietuvos negalios organizacijų forumo atstovai prisidėjo prie Vyriausiosios rinkimų komisijos organizuojamų mokymų apygardų komisijų nariams, kuriuose buvo supažindinama su esminiais prieinamų rinkimų proceso principais. LNF atstovai su apygardų komisijų nariais susitiko šešiuose Lietuvos miestuose: Šiauliuose, Vilniuje, Panevėžyje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje.

Rinkimų prieinamumas Lietuvos negalios organizacijų forumui jau eilę metų yra viena iš prioritetinių sričių. Per paskutinius Respublikos Prezidento rinkimus buvo organizuojama plataus spektro rinkimų prieinamumo stebėsena, kurios metu buvo suburta 24 žmonių komanda stebėjusi rinkimų prieinamumą (fizinį ir informacinį) visoje Lietuvoje. Komandą sudarė įvairių negalios organizacijų atstovai.

Remiantis negalios organizacijų bei rinkimų stebėsenos duomenimis parengti prieinamumo patarimai, kaip rinkimus organizuoti taip, kad visi būtų laukiami.

Lietuvos negalios organizacijų forumo projektinės veiklos VRK mokymų sesijoje „Skaidri politinė kampanija” finansuojamos Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2020 metais lėšomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *