Mes pradedame socialinį verslą!

Jau kurį laiką kaupėmės patys pradėti socialinį verslą, iš kurio lėšų galėtume stiprinti savo asociacijos veiklą. Taigi, pranešame, kad pradėjome tai daryti! Tikimės, kad ateityje mūsų verslas plėsis ir taps puikia darbo vieta žmonėms su ar be negalios bei svarbus finansinis šaltinis žmonių su negalia teisių advokacijai užtikrinti.

Koks tai verslas?

Tai yra spauda ant marškinėlių ir kitų tekstilės gaminių. Paprastai kalbant, siūlome jums marškinėlius ir kitus laisvalaikio drabužius su mūsų partnerių parengtais paveikslėliais. Taip pat galime paruošti didelius užsakymus įmonių ar organizacijų renginiams, atributikai ir pan.

Kur keliaus mūsų uždarbis?

Nevyriausybinės organizacijos paprastai susiduria su galvosūkių – iš kur gauti pinigų savo idėjoms įgyvendinti ar pasiteisinusioms veikloms tęsti. Ne išimtis ir mes.

Džiaugiamės, kad nuo šiol turėsime dar vieną šaltinį, socialinį verslą, kurio pagalba uždirbti pinigai keliaus tik mūsų organizacijos veiklos užtikrinimo reikmėms:

  • kasdienis atstovavimas žmonių su negalia teisėms valstybinėse institucijose;
  • Ieškinių teismui rengimas;
  • konsultavimas apie žmonių su negalia teises;
  • visuomenės švietimo projektai ir socialinės akcijos.

Kitaip tariant, pirkdami mūsų produktus, padedate ginti žmonių su negalia teises!

Kur galite įsigyti mūsų produktų?

LNF manufaktūros pavadinimas – „All Invated“. Kol kas savo prekes parduodame specialiai tam sukurtoje Facebook parduotuvėje, kurios adresas @LNFmanufactory. Vėliau kelsimės ir į kitas platformas, apie pokyčius visada informuosime.

Daugiau apie LNF:

Lietuvos negalios organizacijų forumas (LNF) jungia 15 organizacijų, kurios drauge atstovauja apie 300 tūkstančių žmonių su negalia, jų šeimų ir negalios situacijoje atsidūrusiųjų interesams.

LNF atlieka JT Konvencijos įgyvendinimo stebėseną, teikia ataskaitas tarptautinėms ir Lietuvos institucijoms, dalyvauja priimant sprendimus negalios politikoje nacionaliniu ir savivaldos lygmeniu.

Organizacija taip pat renka informaciją apie neįgaliųjų patiriamus teisių pažeidimus, teikia skundus atsakingoms institucijoms, rengia ieškinius teismams. Daug dėmesio skiriama ir žmonių su negalia įvaizdžiui gerinti, visuomenei informuoti ir šviesti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *