Ataskaitos viršelis - moteris su šuniu vedliu ir ataskaitos pavadinimas

Šešėlinė ataskaita apie JT žmonių su negalia teisių konvencijos įgyvendinimą Lietuvoje

Lietuvos negalios organizacijų forumas (LNF) parengė JT neįgaliųjų teisių konvencijos įgyvendinimo ataskaitą, kurioje apžvelgiama negalios teisių padėtis Lietuvoje iš žmonių su negalia perspektyvos. Ši periodiškai rengiama ataskaita tampa svarbia galimybe stebėti žmonių su negalia teisių padėties pokyčius Lietuvoje ir identifikuoti prioritetines sritis, kurioms būtini politiniai sprendimai.

Šešėlinė ataskaita apie JT  žmonių su negalia teisių konvencijos įgyvendinimą Lietuvoje

Tai jau antroji šešėlinė atsakaita, kurią LNF parengė nuo tada, kai 2010 metais buvo ratifikuota JT žmonių su negalia teisių konvencija. Pirmoje atsakaitoje buvo siekiama supažindinti komitetą su šalyje egzistuojančia teisėkūra susijusia su žmonių su negalia teisėmi, jos neatitikimus konvencijos nuostatoms. Antroji ataskaita orientuota į nuo 2016 metų (kai buvo pristatoma pirmoji ataskaita) įvykusius pakeitimus ir išliekančias esmines žmonių su negalia problemas.

Straipsnis parengtas įgyvendinat projektą „Negalios skėčio stiprinimas – efektyviai advokacijai ir veiksmingai komunikacijai”, finansuojamą Aktyvių piliečių fondo, Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *