Rinkimų apylinkių prienamumo mokymai

Rengiantis 2024 m. rinkimų maratonui, šiandien daugiau nei 900 rinkimų komisijų narių dalyvavo mokymuose, skirtuose susipažinti su skirtingų piliečių poreikiais rinkimų metu. Aptarėme pagrindinius aplinkos ir informacijos prieinamumo iššūkius, diskutavome, kaip geriausiai atliepti žmonių su intelekto negalia poreikius, ir netgi išbandėme gestų kalbos užsakymo paslaugą „Skype“ programėlėje.
 
Tikimės, kad šie mokymai padės užtikrinti visų žmonių galimybę oriai dalyvauti demokratinėje šventėje 2024 m.
 
Ačiū Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija komandai už atvirumą ir bendradarbiavimą!
 
 
Mokymų įrašą galite rasti Vyriausios rinkimų komisijos YouTube kanale.
 
*Veikla įgyvendinama ir iš dalies finansuojama Asmenų su negalia teisėms ir interesams atstovaujančių asociacijų veiklos rėmimo projekto „LNF efektyvi advokacija, atstovaujant žmonių su negalia teises ir interesus“ lėšomis. Projektui valstybės biudžeto lėšų skyrė konkursą organizuojanti įstaiga Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
**Veikla įgyvendinama ir iš dalies finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo
ministerijos pagal Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2023 – 2024 metais programą projekto „LNF skėčio institucinių gebėjimų stiprinimas efektyviai advokacijai – Dvimetė“ lėšomis. Projektui valstybės biudžeto lėšų skyrė konkursą organizuojanti įstaiga LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *