#ZeroCall25 – skatinkime žmonių su negalia įdarbinimo iniciatyvas

Žinote iniciatyvą, kuri skatina žmonių su negalia įdarbinimą arba naują technologiją, skatinančią žmonių su negalia įdarbinimą?

Nominuokite šią iniciatyvą #ZeroCall25!

„Zero Project” yra tarptautinė nevyriausybinė organizacija, įsikūrusi Vienoje, Austrijoje. Jos tikslas yra skatinti inovatyvius sprendimus, susijusius su žmonių su negalia įtraukimu į visas gyvenimo sritis, vienijant skirtingus sektorius – verslą, akademiją, viešąjį sektorių, nevyriausybines organizacijas ir pačius žmones su negalia.

„Zero Project” kasmet paskelbia metinę ataskaitą, kurioje pristatomi inovatyvūs sprendimai, susiję su žmonių su negalia įtraukimu, akcentuojant tam tikras gyvenimo sritis.

Šios iniciatyvos yra pristatomos tarptautinėse konferencijose Vienoje, Jungtinių Tautų komisijoje. Konferencija vyksta jau 10 metų, o 2024 m. ji sutraukė virš 1000 dalyvių iš visų pasaulio žemynų.

Tapimas Zero konferencijos nominantu atveria tarptautines duris ir reklamos galimybes, suteikiant galimybę bendrauti su daugiau nei 10 000 Zero tinklo tarptautinių ekspertų, dirbančių dėl inovacijų ir negalios įtraukties didinimo.

Konferencijos metu apdovanojamos atrinktos nominacijos ir skiriama dėmesio pasirinktai temai.

2025 m. skirti inovatyviems sprendimams ir žmonių su negalia įdarbinimui.

Lietuvos Negalios Forumas (LNF) ir „Zero Project” suvienijo jėgas, kad šiais metais paskatintų nominuoti iniciatyvas iš Lietuvos, užimtumo ir inovacijų tema. Kviečiame prisijungti į susitikimą, kurio metu „Zero Project” atstovai pristatys šių metų prioritetus ir atsakys į visus klausimus, kurie kelia susidomėjimą.

Nuotolinio susitikimo metu sužinosite daugiau apie tai, kaip nominuoti, ką nominuoti ir kodėl tai svarbu.

Data: 2024 m. gegužės 15 d.
Laikas nuo 15 iki 16 val.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/tLK5YP9qFRYcpXdLA

Susitikimo nuoroda bus atsiųsta prisiregistravusiems dalyviams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *